Aktualności

Jesteś tutaj: Strona głównaAktualności

Carnaval Sztuk-Mistrzów 2013
Od 8 sierpnia przez trzy dni i noce Lublin będzie globalnym centrum sztuki nowego cyrku. 

W tym roku organizatorzy szczególnie zadbali, by również osoby niepełnosprawne ruchowo mogły uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach odbywających się w przestrzeni miasta. W blisko stu, w znakomitej większości bezpłatnych, wydarzeniach artystycznych wystąpią artyści z całego świata.

Fire Night Carnavalu Sztuk-Mistrzów. W godzinach od 21:30 do 22:30, na Starym Mieście odbędzie się niepowtarzalny spektakl światła i ognia, który wydobywa nieznane oblicze Lublina. Bezpłatnie, dzieci mile widziane Premiera Klubu Carnavalu Sztuk-Mistrzów. Od godziny 22:00 do 1:30, w Incognito przy ulicy Peowiaków 3, Miasto Movie Analogowo odbędzie się projekcja filmów z motywami cyrkowymi „TO” oraz „ Mordercze klowny z kosmosu”. Bezpłatnie, dla dorosłych. Premiera Kon-Cyrk. O godzinie 19:00 na Błoniach pod Zamkiem. Kabaret cyrkowy w wykonaniu artystów z Polski i zagranicy w spektaklu opowiadającym o trupie artystów za 3 grosze starających się przetrwać czas kryzysu w show-biznesie. Potężna dawka humoru, atrakcyjne wizualizacje multimedialne okraszone energetyczną muzyką grupy Kapela Timingeru, czerpiącej z etnicznych inspiracji z całego świata. Na Błoniach pod Zamkiem, o godzinie 19:00 i ponownie o godzinie 21:00. Płatne, wyłącznie dla dorosłych. Bilety można nabyć w dniu spektaklu, w punkcie informacyjnym na Placu Litewskim oraz na Błoniach pod Zamkiem.

Pandoras Circus. Na Błoniach pod Zamkiem, o godzinie 20:00. Rodzinny cyrk Pandory przedstawia piękne widowisko opowiadające magiczną historię teatralnej trupy artystów w wieku od 5. do 65. lat. Pozornie obojętna na świat zewnętrzny trupa pomocy języka cyrkowego przedstawia swoją wizję świata i reaguje na spotykające ich wydarzenia. Spektakl odbywa się w pięknym namiocie, obfituje w zapierające dech w piersiach akrobacje powietrzne, klownady, porywającą muzykę i taniec. Płatne, o charakterze familijnym. Bilety* można nabyć w dniu spektaklu, w punkcie informacyjnym na Placu Litewskim oraz na Błoniach pod Zamkiem.wstecz
Podziel się!


Adres redakcji:
ul. Jaśkowa Dolina 17
80-252 Gdańsk
e-mail: redakcja@poznaj-swiat.pl
tel. 535 444 990

PRENUMERATA:
tel. 58 350 84 64

Wydawca:
Probier Leasing
sp. z o.o. sp. k.
Kowale Glazurowa 7
80-180 Gdańsk