Aktualności

Jesteś tutaj: Strona głównaAktualności

Lato z książką
Po sukcesie pierwszej edycji  Lata z książką, które odbyło się 11 i 12 sierpnia 2012 roku w Łebie, Wydawnictwo Zysk i S-ka zdecydowało się na kontynuację organizacji tego wydarzenia. Ze względu na duże zainteresowanie, które udało się wzbudzić w poprzednim roku, postanowiono poszerzyć zakres tego wydarzenia. Tym razem nie będzie to tylko weekend a cały tydzień z książką.
Stawiając na zróżnicowany i bogaty program do udziału w tegorocznej edycji Lata z książką zaproszono Grupę Wydawniczą Publicat, by wspólnie przedstawić swoich najlepszych autorów i ich dzieła oraz zadbać o to, by każdy znalazł coś dla siebie.
W tym roku do Łeby przyjedzie blisko dwudziestu autorów, a dodatkowo pojawią się takie osoby jak Zofia Kucówna, Małgorzata Kalicińska, Vito Casseti, Marcin Meller, Tomasz Zubilewicz czy prof. Leszek Balcerowicz. Najmłodszych powinna ucieszyć informacja o obecności samego Pana Pierdziołki, a dorosłych kabaret Jerzego Kryszaka.
Impreza startuje 29 lipca o godzinie 12:00 i będzie trwać do 4 sierpnia do godziny 16:00. Wszystkie spotkania będą odbywać się przy pasażu spacerowym na plażę wschodnią A (Kapitanat Portu), oczywiście w Łebie.wstecz
Podziel się!


Adres redakcji:
ul. Jaśkowa Dolina 17
80-252 Gdańsk
e-mail: redakcja@poznaj-swiat.pl
tel. 535 444 990

PRENUMERATA:
tel. 58 350 84 64

Wydawca:
Probier Leasing
sp. z o.o. sp. k.
Kowale Glazurowa 7
80-180 Gdańsk