Aktualności

Jesteś tutaj: Strona głównaAktualności

Łatwiej trafisz na niemieckie jarmarki
DZT (Niemiecka Organizacja Turystyczna) wraz ze swoim wieloletnim partnerem Deutsche Bahn (Niemieckie Koleje) i 32 miastami wprowadziły do użytku nowy produkt „Christmas app” – aplikację na urządzenia mobilne. Dzięki temu coraz więcej osób może odkryć niemieckie jarmarki świąteczne.

Aplikacja dysponuje też sporym zestawem porad w tematyce Bożego Narodzenia, czyli zakupów, tradycji oraz świątecznych zwyczajów w poszczególnych regionach Niemiec. Aplikacja została wydana w dwóch wersjach, na telefony z systemem Android i iOS i dostępna jest w językach: niemieckim, angielskim, holenderskim, francuskim oraz włoskim.

Na odkrycie przez turystów czeka ponad 50 świątecznych jarmarków w 32 niemieckich miastach. W popularyzacji i rozpowszechnianiu aplikacji czynny udział bierze DZT, która dystrybuuje nową aplikację za pośrednictwem wielu kanałów marketingowych. Z kolei Deutsche Bahn oferuje informacje dla turystów podróżujących koleją. Podróż bezpośrednio do najpiękniejszych jarmarków świątecznych zaczyna się już od 39 euro z wielu europejskich metropolii, takich jak Paryż, Amsterdam, czy Bruksela. 


 wstecz
Podziel się!

Adres redakcji:
ul. Jaśkowa Dolina 17
80-252 Gdańsk
e-mail: redakcja@poznaj-swiat.pl
tel. 535 444 990

PRENUMERATA:
tel. 58 350 84 64

Wydawca:
Probier Leasing
sp. z o.o. sp. k.
Kowale Glazurowa 7
80-180 Gdańsk