Aktualności

Jesteś tutaj: Strona głównaAktualności

Motocyklem przez dżunglę Indochin
Po raz ostatni w tym sezonie, 25 maja o godzinie 20:30 w warszawskim Kinie Praha, Krzysztof „Globo” Zaczek oraz jego towarzysze opowiedzą o wyprawie motocyklami do tajlandzkiej dżungli.


Na przełomie listopada i grudnia 2016 r., kiedy w naszej strefie klimatycznej na motocyklach jeżdżą już tylko „zaklinacze rzeczywistości”, grupa sześciu facetów wyrusza z Warszawy ku słonecznej Tajlandii. Wbrew obawom, wypożyczone Hondy CRF 250L okazały się bardzo wdzięcznym sprzętem. Pozwoliły dotrzeć we wszystkie miejsca, jakie sobie obrali. Dostarczyły mnóstwa frajdy i nigdy nie sprawiały problemów. Przebyli blisko 2 000 km drogami i bezdrożami.

Passion4travel.pl: Spotkania Podróżnicze w Kinie Praha to cykl comiesięcznych spotkań miłośników samochodów terenowych i turystycznego enduro. Pokazy filmów i slajdów z wypraw do najdalszych zakątków świata, rozmowy z organizatorami wyjazdów, a także porady od bardziej doświadczonych podróżników. Passion4travel.pl jednoczy ludzi gotowych porzucić znane i przetarte szlaki, by – dzięki niezależności, jaką daje samochód lub motocykl – dotrzeć dalej i poczuć więcej.wstecz
Podziel się!

Adres redakcji:
ul. Jaśkowa Dolina 17
80-252 Gdańsk
e-mail: redakcja@poznaj-swiat.pl
tel. 535 444 990

PRENUMERATA:
tel. 58 350 84 64

Wydawca:
Probier Leasing
sp. z o.o. sp. k.
Kowale Glazurowa 7
80-180 Gdańsk