Aktualności

Jesteś tutaj: Strona głównaAktualności

Poznaj świat dzieci
Dla naszych Prenumeratorów (którzy byli grzeczni w tym roku :) mamy pięknie ilustrowane książki: „Europa Pingwina Popo” oraz „MAPY. Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata”.

 

„Europa pingwina Popo” wydawnictwa Dookoła Świata to obrazkowy leksykon haseł powiązanych europejską genealogią. Znajdziemy tu m.in. Atlantydę, esperanto, Beatlesów i corridę - słowa, które pobudzają wyobraźnię i prowokują do wizualnych poszukiwań. Mały czytelnik, obok porcji pożytecznych informacji, otrzymuje książkę do podziwiania, opowiedzianą na dwa sposoby - słowem i znakiem. Tekst i ilustracje: Jan Bajtlik.
 

„MAPY. Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świata” Aleksandry i Daniela Mizielińskich wydawnictwa Dwie Siostry to efektowny, wielkoformatowy atlas rysunkowy złożony z 51 map pełnych najrozmaitszych szczegółów, informacji i ciekawostek. Przedstawiają one 6 kontynentów i 42 kraje wybrane z całego świata. Na mapach znaleźć można nie tylko granice państw, miasta, góry, rzeki, ważne miejsca i zabytki. Są także najbardziej charakterystyczne dla każdego z krajów zwierzęta, rośliny, elementy historii i kultury, obyczaje, sposoby spędzania wolnego czasu, słynne osobistości i wiele innych fascynujących detali. Wszystkie te informacje przedstawione są w formie zabawnych, komiksowych rysunków, dzięki którym każda z map staje się bogatą i pełną życia ilustracją, w którą można wpatrywać się bez końca.

 

 

Aby otrzymać nagrodę należy być naszym Prenumeratorem i wysłać maila na adres redakcja@poznaj-swiat.pl, podając tytuł wybranej książki i adres do wysyłki (w tytule maila należy wpisać KONKURS). Ilość książek ograniczona.wstecz
Podziel się!

Adres redakcji:
ul. Jaśkowa Dolina 17
80-252 Gdańsk
e-mail: redakcja@poznaj-swiat.pl
tel. 535 444 990

PRENUMERATA:
tel. 58 350 84 64

Wydawca:
Probier Leasing
sp. z o.o. sp. k.
Kowale Glazurowa 7
80-180 Gdańsk