Aktualności

Jesteś tutaj: Strona głównaAktualności

TT Warsaw 2018
TT Warsaw

Warto zarezerwować sobie czas w dniach 22–24 listopada, by odwiedzić Targi TT Warsaw. W Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się 26. edycja tej imprezy. Przez trzy dni pałac będzie tętnił życiem, a wielokulturowe show przyciągnie jak zwykle liczną publiczność. W jednym miejscu zmieści się w tym czasie prawie cały świat.
Obecność Włoch na tegorocznej edycji Targów TT Warsaw będzie wyjątkowa, bo właśnie podpisano umowę z ENIT (Narodową Agencją ds. Turystyki Włoskiej), która nadaje Włochom status kraju partnerskiego. Dziewięć włoskich regionów zaprezentuje swoje walory na stoisku liczącym blisko 400 m2. Jego atrakcyjność zapewni 150 podwystawców. Będzie można skosztować włoskich serów i wędlin oraz ucieszyć podniebienie wyśmienitymi winami i likierami. A wszystko to przy dźwiękach włoskiej muzyki.
Gościem specjalnym TT Warsaw będzie Janek Mela, najmłodszy w historii zdobywca biegunów północnego i południowego w ciągu jednego roku. Także inni podróżnicy będą się dzielić wrażeniami z wojaży i przybliżać gościom targów bardziej i mniej odległe zakątki świata.

 

ttwarsaw.plwstecz
Podziel się!

Adres redakcji:
ul. Jaśkowa Dolina 17
80-252 Gdańsk
e-mail: redakcja@poznaj-swiat.pl
tel. 535 444 990

PRENUMERATA:
tel. 58 350 84 64

Wydawca:
Probier Leasing
sp. z o.o. sp. k.
Kowale Glazurowa 7
80-180 Gdańsk