Aktualności

Jesteś tutaj: Strona głównaAktualności

Wianki nad Wisłą
21 czerwca odbędzie się 19. edycja Wianków nad Wisłą, największego ogólnodostępnego, plenerowego wydarzenia w Warszawie. Dotychczas najważniejszym elementem warszawskiej Nocy Świętojańskiej była muzyka i wieczorne koncerty. Tym razem Stołeczna Estrada, organizator wydarzenia, przygotowała całodzienny program rodzinny, na który zaprasza już od wczesnych godziny popołudniowych.

Dzięki nowej formule przygotowanej przez Stołeczną Estradę świętowanie najkrótszej nocy w roku trwać będzie przez cały dzień, wieczór, aż do północy. Piknik Świętojański XXI za sprawą pomysłów młodych animatorów połączy tradycję z nowoczesnością. Podzamcze podzielone zostanie na cztery strefy tematyczne, gdzie nie zabranie atrakcji dla każdego. Oprócz zabaw świętojańskich z wiankiem w tle, będzie można podróżować po Wiśle tradycyjnymi łodziami i obserwować loty balonów.
Wieczorem, od godz. 20.00 na plenerowej scenie przy ulicy Sanguszki rozpoczną się koncerty, które potrwają do północy. Na zakończenie odbędzie się kilkunastominutowy pokaz sztucznych ogni pt. „Polskie Kwiaty” z towarzyszeniem muzyki.

Więcej na: www.estrada.com.pl/32_programwstecz
Podziel się!

Adres redakcji:
ul. Jaśkowa Dolina 17
80-252 Gdańsk
e-mail: redakcja@poznaj-swiat.pl
tel. 535 444 990

PRENUMERATA:
tel. 58 350 84 64

Wydawca:
Probier Leasing
sp. z o.o. sp. k.
Kowale Glazurowa 7
80-180 Gdańsk